Büyüler

Zilzal Suresi İle Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar

Zilzal Suresi İle Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar
Avatar
Tarafından yazıldı admin

Zilzal Suresi İle Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar

Kişiler arası sevgi muhabbetini arttırmada epeyce etkili olan Zilzal Suresi ile yapılan celpler tamamen sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Zilzal Süresi İle Sevdiğini Kendine Aşık Etmenin YollarıZilzal Süresi İle Sevgiliyi Geri Getirme CelbiZilzal Süresinin Sevgi Bağını Güçlendirmedeki EtkisiSevgiliyi Geri Getirme Celbi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zilzal Süresi İle Sevdiğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Sevdiğiniz kişinin sizi düşünmesini sizi sevmesini sağlayan Zilzal suresi ile yapılan celpler en etkin uygulamalardan birisidir. Kurallarına yerinde bir şekilde okunan Zilzal suresi kısa sürede etkisini gösterir. Çiftler arasındaki soğukluğun ortadan kalmasına muavin olur. Ayrılan eşler, nişanlı veya sevgililer yeniden barışır ve eskisine kadar fazla daha sıkı bir senet aralarında oluşur. Sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlamak için Zilzal suresi ile yapılan uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Büyü çoğu süre faydalı olmayabilir. Ayrıca dinen kabul görmediğinden büyü yapılması bir takım durumlarda ters tesir göstererek kişinin daha artı mutsuz olmasına niçin olabilir. Fakat dualar ile uygulanan celpler fazla daha etkin sonuçlara sahiptir.

Zilzal süresi ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini temin etmek için yaptığınız celp uygulamasına samimi inanmanız gerekir. İnanmadan okunan dualar yapılan uygulamalar etkisiz olacağından celbin en manâlı kuralı inançtır. Sizi terk eden eşi, sevgiliyi geri getirerek daha mutlu olmanızı karşılamak için uygulamaları abdestli bir şekilde yapmak gerekir. Celp uygulaması yapıldığında karşınızdaki kişi ilk kez sizi düşünmeye başlayacaktır. sonradan sizi görmek isteyecek ve sizin yanınızdan hiç ayrılmak istemeyecektir. Epeyce etkili olan bu celbi yaparken kurallara uyulması yanlış sonuçların olmaması açısından önemlidir.

Zilzal Süresi İle Sevgiliyi Geri Getirme Celbi

Gideni geri getirmek için 41 gün yapılması gereken celb için kaya tuzuna gereksinim vardır. Uygulamaya başlamadan önce abdest alınır ve amaç edilir. Amaç ederken o kişinin ve kendi adınızı bir kağıda yazın.

Perşembe gecesi başlanacak olan bu celb 41 gün her tarafında devam eder. Her gün bir adet kaya tuzunun üzerine Zilzal suresi okunur ve üflenir. Daha Sonra kaya tuzu ve isminizin yazılmış olduğu kağıdı yanan ateşe atın. 41 gün baştan başa benzer işleme devam edin. İlk 7. Günden itibaren sevdiğiniz birey sizi düşünmeye ve aramaya başlayacak 41. Günün sonunda ise size sımsıkı bağlanmış olacaktır.

Zilzal Süresinin Sevgi Bağını Güçlendirmedeki Etkisi

’Deprem ’ ’anlamına gelen Zilzal süresi Medine ’de inmiştir. 8 Ayetten oluşan sürenin hangi niyet ile okunursa o dilek kabul olur. Düşman şerrinden koruyarak halk müziği arası muhabbeti güçlendirir. Zilzal süresi ile ayrıldığınız eşinizi veya sevgilini geri getirebilirsiniz. Hem hoşlandığınız kişinin sizi ayrım etmesini ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kişinin evli olup olmaması ya da çok uzakta bir mesafede olup olmamasının hiçbir önemi yoktur. Bu sure uzaktaki kişide de etkili olur. Kayda Değer olan celbin uygulanışının inanarak ve dürüst bir şekilde yapılmasıdır. Zilzal süresi ve Ayetel Kürsi dualarını her gün okuyarak yapacağınız bu celp doğruca sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

14 gün yapılacak olan bu başvuru için abdestli bir şekilde kasıt etmelisiniz. Özellikle Arabi ayının birincil Cuma günü başlanması önerilen bu celbi diğer günlerde Perşembe akşamı başlanması gerekir. Bir bardak suyun içerisine her gün 7 Zilzal süresi 7 Ayetel Kürsi okunarak su içilir. 7. Günden itibaren etkisini ayrım etmeye başlayacaksınız. Sizi sevmesini istediğiniz kişi sizi fark eder ve sizi düşünmeye başlar. Aranızdaki çekim gücü artar. Sizi arar ve merak eder. 14. Gün itibariyle size tamamen aşık olan bu kişi siz istemedikçe sizden ayrılmaz.

Sevgiliyi Geri Getirme Celbi Yapılırken Uyarı Edilmesi Gerekenler

Profesyonel bir öğretmen eşliğinde yapabileceğiniz aşık etme celbini kendi başınıza da uygulayabilirsiniz. Elbette ara vermeden yapılması gereklidir. Ara verilmeden her gün okunan duaların etkisi o kişi üzerinde yoğunlaşacaktır. Eğer 1 gün ara verilirse kaldığınız yerden devam etmeyin. Bitmiş istenilen zaman baştan başa uygulamaya başlayın. Zilzal süresi ile aşık etme celbi sadece Müslüman değil öteki dinlere inanan kişiler üstünde de etkili olur. Kişilerin evli olup olmamasının önemi yoktur. Cümbür Cemaat üzerinde etkisini gösterebilen bu uygulamaya irtifa abdesti alınarak başlanmalıdır.

Yazar hakkında

Avatar

admin

Yorum

HEMEN ARA