Kategoriler

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır? Karabiber Büyüsü Ne Amaçla Yapılır

Avatar
Tarafından yazıldı admin

Karabiber Büyüsü nedir ve nasıl yapılır

Günümüzde bilinen en etkin ve enerjik bağlama veya aşk duası olarak adlandırılan karabiber büyüsü, ülkemizde ve dünyada oldukça ünlü ve hakiki uygulamalardan biri olarak geçerliliğini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Karabiber Büyüsünün AmacıKarabiber Büyüsünün EtkisiKarabiber Büyüsünün Yapılışı

Karabiber Büyüsünün Amacı

Amacı itibariyle birçok büyünün amacında olduğu gibi sevdayı ve aşkı cezb etmek ve âşık olunan kişiyi fikren ve kalben bağlamaktır. bununla birlikte kişiden başkasını görmesine engel olmak için de yaptırılır.

Sevgi ve muhabbet kurmak nedeniyle yapılan büyü çeşitlerindendir. genellikle 21 ile 41 adet karabiber üzerinde bir takım okumalar sağlanarak büyü yapılabilmektedir. Bu büyünün esas amacı ise, yapılacak olan kişinin içine sevgi ateşi düşürmek ve o kişinden bir haber almaktır. aynı zamanda büyüyü yaptıran kişiye geri dönmesini sağlamaktır.

Karabiber büyüsü ile birlikte 21 veya 41 adet üstüne gerçekleştirilen uygulamanın bir sakıncası yoktur ama bazı ilimlere göre alınan ebcedsel değerlerin (Arap harf dizisi) önemi oldukça fazladır. Kayıtlı bir gün veya gece okunacak bu dualar sonrasında karabiberler gümüş veya bakır üstünde atılarak yanması sağlanmaktadır. Şahısların tam ve eksiksiz bilgileri ile birlikte hazırlanan bu büyü amacı itibariyle hızlı bir şekilde artan büyüler arasındadır.

Karabiber Büyüsünün Etkisi

Sihir yapıldıktan sonradan biberler ateşe bırakılır ve 3 kez sabahtan ve akşam elde etmek üzere 7 gün baştan başa devam ettirildiğinde, karşıdaki birey her kim olursa olsun aşkından deli olacak duruma gelir ve kişiden katiyen ayrılmaz.

Bu derece güçlü bir büyüyü, günümüzde kullanan millet kesinlikle bulunur. Büyü yapıldığı anda varlıklar derhal faaliyete koyulur. İlk olarak yapılan kişinin aklına yaptıranı düşürmeye başlarlar. Büyü yapılan birey rüyalarında onu görür ve bir şekilde vicdan azabı duygusu meydana kazanç.

Sihir yapılan birey, yaptıran kişiyi aralıksız çağırmak ister fakat ara sıra gururuna yenik düşerek bu duruma engel olur. Fakat bu durumun etkisi gün geçtikçe artacak ve aleyhinde koyulamaz bir hâk alacaktır.

Sizi aradığında bir hayli çekingen davranır. sonra pişmanlığını söyler ve sevgisini de dile getirmeye başlar. Kişinin karakterine ast olarak değişebilecek bir durumdur. 41. Gününde ise artık en etkin seviyesiyle bu sevgi bağı görülmeye başlar.

Karabiber Büyüsünün Yapılışı

Büyünün yapılması için bazı malzemelere gereksinim vardır. Bunlar 1 yemek kaşığı karabiber, 1 adet siyah veya bitmez tükenmez kurşun kalem ve 1 adet beyaz kâğıt.

İlk olarak 1 yemek yemek kaşığı karabiberle siyah kalem ve beyaz kâğıt tabi yandan getirilir. daha sonra şu sözler söylenir;

‘Ey beni muradıma ulaştıracak olan eşya ve nesneler! Sizin, ezelden beri bu amaçla kullanıldığınızı biliyorum. Sakın ola, beni benzeri yolda bırakıp yüzümü kara çıkarmayın. Sizin benim yüzüme kara çalmanız, daha sonra kendi yüzünüzü kara çıkarmanız anlamına kazanç ’.

Bu ifadelerden sonradan siyah kalemi beyaz kâğıdın üzerine koyarak her ikisine ansızın şu tılsımlı sözler söylenmelidir.

‘Siz, insanların kaderinin yazıldığı beyaz kâğıt ve siyah kalemlersiniz ’ Kim bilir şimdiye kadar kaç aşığın ve sevdalının alın karasını beyaza çevirip onu mutlu ettiniz. Kim bilir kaç kişiye saadetli bir hayatın müjdesini verip, onları şad ettiniz! ’.

Dua ile karabiber büyüsü de yapılabilmektedir. İlk gerçekte 41 adet karabibere 3 ihlas ve 1 Fatiha süresi okuyup hepsini ataşe atıyor ve ateşe atarken de amaç ediyorsunuz. 2. Uygulamada ise 7 adet karabibere aynı uygulamayı yapıyor ama bunları ocakta yakıyorsunuz ve dileğinizi sunuyorsunuz.

Yazar hakkında

Avatar

admin

Yorum

HEMEN ARA