Kategoriler

AŞK DUASI -AŞIK ETME DUASI

aşık etme duası
Avatar
Tarafından yazıldı admin

 

ERTUĞRUL ATEŞ

Çok Tesirli Aşık Etme
ÇOK TESİRLİ AŞIK ETME DUASI
Dua Allah’a inancı olan herkesin kalpten istediği her şeyi dilemesi anlamına gelir. İyi niyetle dilenen ve olmasını istediğiniz duayı Allah’tan istediğinizde hayırlısı hangisiyse sizin için onu uygun görecektir. Gerçekten aşık olduğunuz insanı bulduysanız seçeceğiniz kişinin de size aynı duygularla yaklaşmasını istemek de en doğal hakkınız olacaktır. Fakat o kişi size aynı hislerle yaklaşmıyor sizi istemiyor ve aynı zaman da size aşık değilse bunun için çok daha farklı dualarla ona yaklaşmanız sizin açınızdan çok daha iyi bir adım olabilecektir. Gerçekten işinde ustalaşmış okuduğu dualarla istediğiniz noktalara istediğiniz enerjiyle ulaşmanızı sağlayabilecektir. Görünmeyen fakat varlığına inanılan varlıklara ulaşmak için gerçek hocalarla veya medyumlarla çalışmak en doğru tercih olacaktır. Onlar davranışlarıyla o varlıklara ulaşabilecektir. Bu varlıklara doğru yaklaşılması gerektiği unutulmamalıdır.

ERTUĞRUL ATEŞ

Gerçek Hocaların Aşık Etme duası
Çok tesirli aşık etme duası okutmak ve bu okuduğunuz duanın gitmesini istediğiniz kişiye ulaşmasını tüm hayatınızı onunla geçirmek istediğinizi belirtmek istiyorsanız kesinlikle doğru ve gerçek hocalar ile iş birliği yapmalısınız. Bu hocalar ile çalışmak için iyi bir araştırma yapmalı ve gerçekten işinin ehli tecrübeli hocalar ile çalışmaya başlamalısınız. Seçeceğiniz hoca veya medyum öncelikle size yapacağı işlemi görüşeceği varlıkları ve edeceği duayı ayrıntılarıyla riskleriyle ve her türlü sonucuyla anlatmalıdır. Çünkü bu işlemleri yani bu duaları yanlış telaffuz ederseniz ters tepebilir veya çok daha tehlikeli sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Her ne olursa olsun bu tür dua ve büyü işlemleri riskli işlemlerdir. Yaptırdığınız işlemlere o yüzden çok dikkat etmelisiniz. Dua ederken yapmanız gereken öncelikle gerçekten kalpten inanmanız ve bununla beraber abdestli olmanız olacaktır. Bu şekilde edilen dualar daha tesirli olacağı için en kısa süre içerisinde geri dönüşünü de görebilirsiniz.
Aşık etmek için kadınlara özel dua
Dua ve büyü her ne kadar tehlikeli olsa dahi doğru bir şekilde ve kişiye özel olarak yapıldığında sıkıntısız olarak kabul edilecektir. Özellikle Cuma gecesi ve Perşembe gecesi okunan duaların ve yapılan büyülerin daha çabuk tesir ettiği ve aşk duaların daha hızlı gerçekleştiği bilinmektedir. Bu yüzden dualarınızın çok daha tesirli bir şekilde hızlı etki etmesi için bu günleri tercih etmeniz daha iyi bir tercih olacaktır. Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz kişinin fotoğrafını elinize alarak bu kişi kadın ise öncelikle “Bismillahirrahmanirrahim “diyerek ve sevdiğiniz kadının adı ile niyet ederek neden onu sevdiğinizi onunla ilgili hislerinizi ve isteğinizi belirterek niyet etmelisiniz. Niyet ettikten sonra kıbleye dönerek ellerinizi açın ve karanlık bir odada Perşembe yada Cuma gecesi on beş kere okumanız ve tekrar etmeniz gerekmektedir.
“Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban Birahmetike ya erhamerrahimin La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illalahül melikül cebbar ya Allah hasbiyallah. “ bu dua okunduktan sonra Yarabbi sen hakkımda hayırlısını nasip et bu tesirli aşk duası ile birlikte sevdiğim kadının da beni sevmesini nasip et senden isteğim ve duam budur diyerek duanızı sonlandırabilirsiniz. Ettiğiniz dua kadınlar üzerinde çok daha etkili olacağı için erkeklerin tercih etmesi daha doğru olacak bir dua olacaktır. Bu yüzden seçtiğiniz bu dua sonucunda sevdiğiniz kadının size her an biraz daha yakın olacaktır ve her okuduğunuzda aşık olduğunuz kadının sizden hoşlandığı ve size yaklaşmasını beklemekten başka bir yapacağınız kalmayacaktır. Hoşlandığını her defasında biraz daha hissedeceğiniz için duayı istediğiniz zaman tekrar etmenizde hiçbir sakınca yoktur. Fakat abdestli olmaya ve niyetinizi ederken doğru kelimeler seçmeniz çok önemli olacaktır.

ERTUĞRUL ATEŞ

Erkekler için çok tesirli aşık etme duası
Dua ederken bir kadın için ve ya bir erkek için dua ediyor olmanızı belirtmeniz oldukça önemli bir detay olacaktır. Erkekler kadınlara göre çok daha tesirli dualarla bağlanmalıdır. Çünkü yapı ve yaradılışları gereği çok daha güçlü ve farklı bir yapıya sahip olan erkekler için okunan dualarında aynı şekilde güçlü ve etkili olması önemlidir. Öncelikle mutlaka o kişiye aşkınızdan ve sevginizden emin olmalısınız. Çünkü seçtiğiniz kişinin size sonsuza kadar aşk ile bağlanması ve her adımını sizin için atması için hayatınız boyunca yanınızda olacak bir adam için ettiğiniz bir dua olacaktır. Bu duaya başlamadan hemen önce seçtiğiniz erkeğin resmi ve doğum tarihini bir kağıda yazmalısınız ve ayrıca bu kağıt üzerinde başka hiçbir yazı veya şekil olmamasına da dikkat etmelisiniz. Anne adıyla ve kendi anne adınızı doğum tarihinizi de ekleyerek karşılığında işaretleyerek niyet etmelisiniz. Besmele çekerek yani “Bismillahirrahmanirrahim “ diyerek niyetlemeli istediklerinizi belirtmeli ve kesinlikle en az üç kez tekrar edilmelidir. Bu şekilde edindiğiniz bilgilerin istediğiniz noktalara iletişimi kesinleşmelidir.

ERTUĞRUL ATEŞ

Erkeklere özgü bu dua şekli ile yazdığınız kağıtta ki bilgileri kimsenin görmeyeceği şekilde katlamalı ve suyun aktığı ve ya biriktiği deniz , göl veya nehir gibi noktalara bırakmalısınız. Bu şekilde kesinlikle istediğiniz adamın size nasıl yaklaştığından sizinle ilgili olan tüm iletişimlerinin değiştiğini görebileceksiniz. Size her duayı tekrar ettiğinizde iyi bir niyetle ve temiz yaklaştığınızda sevdiğiniz kişinin çok daha yakın olduğunuzu görebileceksiniz. Her defasında daha da hoşgörüyle her defasında daha da sevgi ve saygıyla yaklaşacaktır. Duanızın kabul edildiğini ve sonuçlarının güzelliklerini olumlu yanlarını izlemek ve hayatınızdaki insanla aşk dolu bir birliktelik yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Avatar

admin

Yorum

HEMEN ARA