Sevdiğinizi Geri Getirme Duası

Sevdiğinizi kişi bir çok neden ile kaybedebilirsiniz.Özellikle kötü niyetli bir çok kişi sevdiğiniz kişiyi elinizden almak istiyorsa,dışarıdan yada içeriden bir takım kötü niyetli planlar ile sevdiğiniz kişi sizden kopara bilir ve ilişkinizdeki bazı farklı problemler özelliklede maddi konulardan doğan stresle birlikte bir çok sıkınıtı yaşayabiliyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi tekrar geri getirebilmek için büyü yapabilirsiniz.Bunun için kurşun bir levha üzerine sevdiğiniz kişinin annesinin ismini arapça yazılarak kurşun kevhanın sivri ucundan annesinin ismi ondan sonra kendi ismi olmak üzere kurşun levhanın sonuna kadar doldurulması gereklidir.Bundan sonra 3 defa tunçina duası okunur ve bu kurşun eritilir sonra içinde gül yağı adem otu sizin kanınızın bir damlası olan suya atılır İçinden kopan sönen ne varsa senle bana geri gelsin şundan doğma şu sun şu saniye bana geri gelsin 7 defa söylenir 3 defa daha tuncina okunur ve gül ağacının altına gömülür? ay takvimine göre ilk ay başlangıcı yapılır.Aşk büyüsü oldukça etkilidir.Ülkemizde Medyum olcay tarafından yapılan aşk büyüsü,sevgili geri getirme ve kazanma duaları başarısı dünya genelinde yayılmaktadır.

Sevdiğin Eşin İçin Aşk Duası

Sevdiğin kişinin sana olan sevgisi azalmış yada bitmişse ve ilişkiniz artık eskisi gibi değilse hemen bir şeyler yapmanız gerekmektedir.Aşkı kaybetmiş birisi olarak şuan bu sayfalayı inceleyen her bir kişinin neler yaşadığını neler çektiğini ve ne ümit ederek ne hayallerle, umutlarla burada olduğunu biliyorum. Bu içten bir inanışla ama aynı zamanda içten bir şüpheyle yakşalımdır. Bizimle iletişime geçerek bu sıkıntıdan nasıl kurtulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsü İle En Çok Sevdiğin Senin olsun

Gerçek aşkı bulduğunuzu anladığınızda onu kaybetmek istemezsiniz. Kimse istemez. Aşk kolay yaşanan bir şey değil. Her ne kadar insanlar bunu basit bir şeymiş gibi yaşayıp iki günlük aşklar sürdürürken siz bunun bir ömür sürmesini istersiniz. Fakat erkekler bağlanmakta bayanlara nazaran biraz daha güçlük çekerler. Yapıları ve fıtratları gereği çapkınlık onlara her zaman cazip gelir. Elbette her erkek için bunları söyleyemeyiz fakat bu sayfada bu yazıyı okuyorsanız sizin sevgiliniz çapkın erkek sınıfına giriyor demektir. Onun size bağlanıp başka kimseyi gözünün görmemesi için bizimle iletişime geçiniz.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri yapılırken kullanılan etkili ve tesirli çalışmalar vardır. Bunlardan olan vefk uygulaması en sık tercih edilen işlemlerdir. Vefk bir tür tılsım çeşidir. Tutma olasılığı yüksektir.
Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır konusunda daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Aşık Etmek İçin Büyü Nasıl Yapılır

İstenilen kişinin size aşık olması için yapılan işlem türüdür. Tılsımlar vasıtasıyla yapılır. Bu uygulama etkili olduğundan en sık tercih edilen çalışmalar arasında girmiştir. Tutma olasılığı yüksektir.
Aşık Etmek İçin Büyü Nasıl Yapılır konusunda daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Büyü çeşitleri arasında yer alan aşk büyüsü, tılsımlar sayesinde hazırlanan ve oldukça tesirli olan uygulamalar arasındadır. Bu işlem vefk tılsımı ile yapılır. Tutma olasılığı yüksektir.
Aşk Büyüsü Nasıl Hazırlanır konusunda daha kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.