Sevdiğinin Aklını Çelmek İçin Dua

Sevdiğinin kalbine girmek için önce aklına yani düşüncelerine girmelisiniz. Bunu başarıncada kalbine girmek çokta zor olmaz. Sevdiğinizin kalbinde kalıcı bir yer etmek için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Okuduktan sonra değişimin farkına varıcaksınız.
Aşağıdaki dua sevi aşk muhabbet bağlılık niyetiyle geceleri 71-101-313 defa okunmaya devam edildiği taktirde kısa zamanda derin bir aşk, sevgi, ülfet, muhabbet meydana gelir.
İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2 Barekellahü fiküm ve aleyküm.

Sevdiğim Kişi En Hızlı Şekilde Bana Nasıl Aşık Olur

Sevdiğiniz kişiyle ayrıldıysanız yada hiç beraber olmadıysanız ve o kişi artık başkasına gitmişse yada başka birine gitmek üzereyse acilen onu kendinize aşık etmek için yollar arıyorsanız aşağıdaki dua ile bu dileğinize kavuşabilirsiniz. Dua budur.
Duhan suresinin 25.ayeti 21 veya 71 defa sevdiğin için okunursa geri döner.
Okunuşu: Kem terekû min cennâtin ve uyûn
Anlamı: Onlar geride nice bahçeler, nice pınarlar bıraktılar

Sevdiğin kişiye başka kimsenin bakmaması duası

Sevdiğinize herkesin bakmasından, onunla ilgilenmelerinden bıktıysanız bu dua ile onunla ilgilenenlerden kurtulabilirsiniz:
Bismillahirrahmânirrahîm. İzâ zülzilletil ardu zilzalehâ. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamühü fülan ibni fülaneh. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü fülan ibni fülaneh. Ve kâlel insanü ma leha. Ya kâhiru zül batşiş şedidi entellezi la yütaku intikamühü fülan ibnî ibnî fülaneh. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü fülan ibni fülaneh. Bi enne rabbeke ev hâleha. Ya kâhiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamühü fülan ibni fülaneh. Yevme izin yasdürünnase eştaten liyürav a’malehüm. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü fülan ibni fülaneh. Femen ya’mel miskale zerratin hayran yerah. Ya kahiru zül batşiş şedidi entellezi la yütaku intikamühü fülan ibni fülaneh. Vemen yâ’mel miska le zerratin şerran yerah. Ya kâhiru zül batşiş şedidi entellezi la yutaku intikamihü fülan ibni fülaneh. (çarşamba gecesi, kırkbir adet, tuz üzerine okunur ve o tuzlar ateşe atılıp yakılır)