Aşkı Herşeyiyle Yaşamak

Aşk güçlüdür ki hiçbir şey onu bozamaz. Üstelik elle tutulabilen bir şey de değildir. Onu tanırsın ama dokunmaya kalktığında elinden cıva gibi akıp gider. Aşka sahiplenilemez; o rüzgar kadar özgürdür ve nereye gitmek isterse oraya gider. Ona kapılıp gitmelisin. Aşk birliktir, bütünlüktür. Aşk sınır tanımaz, engel tanımaz. Aşkla birlikte özgürlükte gelir. Bir ruhu sınırlayan ve zincire vuran korkudur; Aşksa özgürleştirir ve tüm zincirleri kırar. Aşk tüm kapıları açar, yaşamları değiştirir ve en katı kalpleri bile yumuşatır. Aşk yaratıcıdır; yapılandırır, birlik ve uyum içinde güzelliği yaratır. O, her şeyi mümkün kılar, hiçbir şeye karşı değildir. Aşk öyle bir neşe getirirki, bastırılamaz. O neşeli bir yaşam şarkısıdır. Sizde aşkı yaşamk için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğinizi Aşık Etmek

Sevdiğiniz kişinin size aynı duyguları hissetmemesi, sizi derinden etkiler ve çok üzer. Günleriniz, aylarınız hatta yıllarınız bunu düşünmekle geçer. Sizin yapabileceğiniz pek birşey kalmamıştır aslında ve burada biz devreye gireriz. Sevdiğinizin size aşık olması için bizimle iletişime geçiniz.

Medyumdan Aşk Büyüsü

Ayrıldığınız ama unutamadığınız eski sevgiliniz, eşiniz yada nişanlınızın size tekrar aşık olması amacı ile yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diyede bilinir. Medyum aracılığı ile yapılır ve hazırlanması 7 gün sürer. Bilinen en etkili ve eski tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Aşkına Engel Olanların Dilini Bağlama Duası

Aleyhinde bulunan ve hakkında fena sözler söyleyen bir kimsenin lisanını bağlamak ve onu kendisine münkad ve musahhar kılıp zararından kurtulmak arzu eden kimse bu vefk-i şerifi bir saat-ı münasibede tahrir ve etrafına:
‘’Selamün Kavlen min Rabbin Rahim’’ ayet-i kerimesini 91 defa yazıp o şahs-ı matlubun ismiyle validesi ismini ilave ile üzerinde taşır ise o adamın lisanı bağlanır. Mümkün değil aleyhinde bir söz söyleyemez.

Gelen Arama Sonuçları:

  • askımı kendime baqlamaq icin dua
  • dil agiz baqlama sapla
  • sapla dil agiz baglamaq

Sevdiğinizle Aranız Bozulmasın Büyüsü

Aşk; yaşanması gereken en güzel duygudur ama en hain duygudur. Bir anda bulur bir anda kaybedersin. Ayrıca çok da bencildir aşk sizi değil kendini düşünür. Aşkın esiri olursunuz. Zaten aşk da bunu sever. Yıllarca kendine heryerden çeşit çeşit esir toplar. Herkes aşkın esiri olsun ister. Çok nadir insan aşkı kendine esir yapmıştır. Zaten onlarda mutludurlar. Aşkın esiri olan insanlar aşka büyülenir ve genellikle terkedilirler. Aşkın esiri değil onu kendinize esir yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.